За період 2013-2017 років була проведена модернізація шести котелень КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на яких були встановлені 10 сучасних автоматизованих сталевих жаротрубних водогрійних котлів серії RTQ фірми Riello (Італія). Такі котли призначені для виробництва теплової енергії на опалення житлового фонду та іншого призначення.

Опис водогрійних котлів Riello серії RTQ

Водогрійні котли Riello мають зменшені габаритні розміри (у порівнянні з котлами такої самої потужності), високі економічні та екологічні показники, надійність, високий ККД – 92%, все це забезпечує економію палива, зменшення викидів забруднюючих речовин, тощо. Також котли обладнані повністю автоматизованими пальниками з автоматично-модульованими пальниками: з автоматично-модульованим режимом роботи в поєднанні з аналоговим модулем в комплекті з вентилятором та двигуном, менеджером керування горінням, автоматикою безпеки та захисту. Пальники фірми Riello розроблені по сучасній технології, забезпечують високу ефективність спалювання природнього газу, економію електричної енергії.

Сталеві водогрійні котли серії RTQ з високим середньосезонним ККД. Котли укомплектовані автоматичними газовими пальниками Riello. Мають інверсійну камеру згоряння з концентричним розташуванням димогарних труб. Димогарні труби забезпечені турбуляторами з нержавіючої сталі. Передні дверцята відкриваються направо і наліво. Камера згоряння і димогарні труби "омиваються" котловою водою. Для огляду і чищення димосборної камери в задній частині котла є ревізійний люк. Управління котлом відбувається за допомогою термостатичного або погодозалежного пульта управління.