Шановні споживачі!

      КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує, що у відповідності до частини 1 статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII, який вводиться в дію з 1 травня 2019 року, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

     Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

     Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

     У зв’язку з цим, а також існуванням загрози дострокового закінчення опалювального сезону через припинення постачання НАК «Нафтогаз України» природного газу за борги КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» закликає споживачів терміново розрахуватися за послуги з централізованого опалення. Станом на 13.03.2019 року дебіторська заборгованість населення становить 17,1 мільйонів гривень.