Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" інформує споживачів про розміщення на сайті підприємства тексту Типового індивідуального договору про надання послуги с постачання теплової енергії.

 

     З 1 травня 2019 року у повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі — ЗУ «Про ЖКП»).

    Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послу»  (далі — ЗУ № 1060-IX) з 01.05.2021 до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово–комунальних послуг та споживачами.

    Так, відповідно до ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

     Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.

    З урахуванням вказаного вище КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" ПОВІДОМЛЯЄ, що на сайті «Урядовий портал» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2021 р. № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-21-serpnya-2019-r-830-i080921-1022.

    Зазначеною постановою, зокрема, затверджено текст Типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії.

    На виконання вимог ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП» повідомляємо, що текст вказаного  вище типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії, що є публічними договорами приєднання, опубліковано на сайті підприємства.

    Зазначений договір є публічним договором приєднання, який встановлює порядок  та умови надання послуги с постачання теплової енергії для потреб опалення індивідуальному споживачу.   

    Даний договір набирає чинності через 30 днів з моменту розміщення його на сайті підприємства.

       Фактом приєднання споживача до умов договору є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема:

- надання виконавцю підписаної  заяви-приєднання (додаток);

- сплата рахунку за надану послугу;

- факт отримання послуги.

       Також зі зразком Типового  індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії та заяви-приєднання можна ознайомитись у відділі збуту КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" за адресою: вул.Івана Франка, буд.15А, м.Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700