Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»  інформує, що у зв'язку із внесеними  змінами до  Закону України від  09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги»,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг»  та постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р.  830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» оптимізується кількість платежів за виконання комунальних послуг. 

         Відповідно до вказаних змін, вже з 1.10.2021 року підприємством було встановлено розмір плати за абонентське обслуговування,  який включає в себе витрати на  обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії у розрахунку на одного абонента для послуги з постачання теплової енергії, що надається споживачам за індивідуальними договорами КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» та сплачується один раз на місяць протягом року.

         Розмір плати за абонентське обслуговування складає:

·      абонентська плата для категорії споживачів «населення» (в багатоквартирних будинках) – 25,11 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

·      абонентська плата для категорії споживачів «населення» (приватний сектор) – 16,02 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

·      абонентська плата для категорії споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі» (в багатоквартирних будинках) – 23,28 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

Шановні мешканці!!! Звертаємо вашу увагу на те, що розмір абонентської плати – це фіксований платіж на одного абонента, який не залежить від площі квартири чи обсягів споживання тепла. Також хочемо зазначити, що окремий платіж, який сплачувався раз в квартал за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку з 1.10.2021 року – відмінений, відповідно до змін законодавства.