ТАРИФ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ  

(рішення виконавчого комітету міської ради від 14.11.2018 № 838) - для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії   - 1666,37 грн/Гкал (з ПДВ);   

(рішення виконавчого комітету міської ради від 16.01.2019 № 896) - для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії   -  60,81  грн/м2 (з ПДВ). 

                                                                         

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                  РІШЕННЯ

 від   16.01.2019    № 896

Про коригування тарифів  на послуги з централізованого опалення для потреб населення, проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії

  Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, законами України „Про житлово-комунальні послуги“, „Про теплопостачання“, Правилами надання послуг з централізованого опалення“, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженим наказом № 390 від 30.07.2012р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, та постановою Кабінету Міністрів України від 01.05.2011р. №869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, розглянувши клопотання директора комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Тодорович Л.М. на виконання припису, згідно  акту перевірки головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 29.12.2018 року № 000017, виконавчий комітет міської ради

 ВИРІШИВ:

1. Скоригувати комунальному підприємству Новоград-Волинської міської  ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ тарифи на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії на рівні – 60,81 грн/кв.м.(з ПДВ).

 2. Скоригувати комунальному підприємству Новоград-Волинської міської  ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ структуру одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення для потреб населення. проживаючого у житлових будинках без будинкових приладів обліку теплової енергії, згідно з додатком.

3. Врахувати, що:

3.1. Тарифи, зазначені в пункті 1 цього рішення, встановлені з урахуванням всіх податків та обов’язкових платежів.

3.2. Відповідальність за достовірність наданої інформації покладається на комунальне підприємство Новоград - Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ (Тодорович Л.М.) згідно з чинним законодавством.

4.Підпункт 2.2. пункту 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 14.11.2018 №838 „Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення для потреб населення“  визнати таким, що втратив чинність.

5. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради                   (Талько О.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно вимог чинного законодавства.

6. Встановити, що це рішення, набирає чинності з 01.02.2019 року.

7. Комунальному підприємству Новоград - Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ (Тодорович Л.М.) здійснити перерахунок розміру плати за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії за період з 11.10.2018 року по 31.01.2019 року включно, по 0,38 грн за 1 кв.м опалювальної площі.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Легенчука А.В 

Міський голова     В.Л.Весельський

 

 

 

                                        УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від   30.01.2019  № 899

 Про встановлення фіксованої плати за послуги з централізованого опалення для житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії 

Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28, статтею 40 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“, статтями 13, 20 Закону України ,,Про теплопостачання“, Законами України  ,,Про житлово-комунальні послуги“,  ,,Про ціни і ціноутворення“, Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типовим договором про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 зі змінами, рішенням міської ради від 01.11.2018 №585 „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради на 2018-2020 роки та Порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті для її надання“, враховуючи звернення директора комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” Тодорович Л.М., виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” (Тодорович Л.М.) упродовж січня-лютого 2019 року для нарахування плати за послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії застосовувати встановлений тариф у розмірі 60,81 грн. за 1 м² опалювальної площі без врахування проведення перерахунків в залежності від температури зовнішнього повітря. У період березня-квітня 2019 року вказаний тариф підлягає коригуванню у залежності від температури зовнішнього повітря, але не може бути вищим     60,81 грн. за 1 м² опалювальної площі.

     2. Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради (Богданчук О.В.) протягом січня-квітня 2019 року подати фінансовому управлінню Новоград-Волинської міської ради (Ящук І.К) обґрунтування про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік для визначення розміру фінансової підтримки комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” та відшкодування витрат, які виникнуть протягом вищезазначеного періоду.

 3. Відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (Талько О.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно вимог чинного законодавства.

    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Легенчука А.В.

Міський голова                                                                                   В.Л. Весельський